Facebook - CZ Facebook - IT
IMPAGUARD
nano produkty od výrobce
Česky English Slovensky

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Nanoprodukty > Nano kosmetika

Nano kosmetika

Nano kosmetika vytvoří na povrchu tenkou vrstvu, která toho dokáže opravdu hodně: rozjasňuje barvy, zvyšuje lesk a zároveň chrání, takže plochy ošetřené nano přípravky odolávají vlhkosti a nečistotám – např. ulpívání hmyzu, pylu, usazování smogu, otiskům ruky atd. Díky tomu se nemusí tak často čistit, a když už je potřeba je umýt, jde to mnohem snadněji. Všechny tyto vlastnosti oceníte při péči o auta a další vozidla, v domácnosti i průmyslu. Na povrchu vydrží nanokosmetika od 3 do 12 měsíců.

Nanokosmetika na auta

Ochrana karoserie

Nano ochrana karoserie je určená nejen na péči o osobní vozy, ale i na autobusy, vlaky, lodě, stavební a zemědělské stroje apod. Nanese se jednoduše hadříkem nebo houbičkou z mikrovlákna a nechá zaschnout. A pak už jenom šetří vaše náklady a energii, kterou byste vynakládali na časté mytí vozidla.

Tekuté stěrače

Když nanesete na sklo tekuté stěrače, přestane být jízda v dešti tak nepříjemná. Schopnost tohoto nano přípravku odpuzovat vodu je totiž opravdu silná a díky tomu déšť nepoteče po okně proudem, ale od skla se budou pouze odrážet drobné kapky. Jízda bude příjemnější i za sucha, protože na ošetřeném skle nebude ulpívat hmyz. V zimě z něj zase snadněji odstraníte led a sníh. Tekuté neboli nanostěrače také dokáží zacelit mikroskopické trhlinky na skle. Kromě oken je využijete i na světlomety.

Nanokosmetika pro domácnost

Nano kosmetika šetří peníze, čas i energii také v domácnosti. Před znečištěním ochrání různé povrchy: sklo, keramiku, smalt, mramor, porcelán, PVC, nerez a další, a můžete ji nanést na zrcadla, skleněné i křišťálové plochy, umyvadla, sprchové kouty, toalety, obklady, kuchyňské plochy, digestoře, trouby, ledničky atd. Nano přípravky jsou určené pro běžný úklid doma, ale jde i o oblíbené profesionální úklidové prostředky.

Další využití

 • Kosmetikou s nano technologií ošetříte plochy na mnoha dalších místech, např. v aquaparcích, lázních, hotelech, wellness zónách, nákupních centrech a vodárnách.
 • Využívá se i v průmyslu, kdy s ní lze ošetřit různé konstrukce, stroje, skelety, díly, rámy apod.

Nabízíme různou nanokosmetiku – podívejte se níže na přehled produktů anebo nás rovnou kontaktujte. Sdělte nám, jaký povrch potřebujete ošetřit, a my vám doporučíme vhodný přípravek.

POPTAT NANOKOSMETIKU


Parametrické vyhledávání

Zobrazeno 5 položek
 • IG 442

  HYDROFOBNÍ OCHRANA a RENOVACE NEREZU, HLINÍKU, ZINKU, MĚDI, MOSAZI OBNOVUJE LESK, CHRÁNÍ POVRCH PŘED OTISKY RUKOU, ANTISTATICKÝ


 • IG 445

  ČISTÍ A CHRÁNÍ BARVENÉ A LAKOVANÉ PLOCHY, MINIMÁLNÍ SPOTŘEBA 30-50ml/m2, POLYMEROVÁ HYDROFOBNÍ UV OCHRANA OBNOVUJE, CHRÁNÍ a LEŠTÍ BARVENÉ A LAKOVANÉ POVRCHY, BEZ MECHANICKÉ NÁMAHY


 • IG 446

  NANO VOSK AQUA BAZE, ULTRA KONCENTRÁT, POLYMEROVÁ HYDROFOBNÍ UV OCHRANA, OBNOVUJE, CHRÁNÍ a LEŠTÍ BARVENÉ A LAKOVANÉ POVRCHY, VYSOKOTLAKÉ A PORTÁLOVÉ APLIKACE


 • IG 447

  POLYMEROVÁ HYDROFOBNÍ UV OCHRANA a RENOVACE, OBNOVUJE A CHRÁNÍ BARVENÉ A LAKOVANÉ POVRCHY, PRVNÍ Z DVOUSTUPŇOVÉ OCHRANY 447/448


 • IG 448

  POLYMEROVÁ HYDROFOBNÍ UV OCHRANA, BARVENÝCH A LAKOVANÝCH POVRCHŮ, DRUHÁ Z DVOUSTUPŇOVÉ OCHRANY 447/448


Zobrazeno 5 položek