Facebook - CZ Facebook - IT
IMPAGUARD
nano produkty od výrobce
Česky English Slovensky

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Nanoprodukty > Nano ochrana > Antigraffiti nátěr

Antigraffiti nátěr

Bojujete se sprejery a lepiči plakátů? Ošetřete zeď některým z našich antigraffiti nátěrů. Jak přesně vám tato ochranná vrstva vyrobená na bázi nano technologií pomůže? Podívejte se níže, co nano přípravky udělají s grafitti a jak vás zbaví nechtěných plakátů.

Ochrana před grafitty

Antigraffiti nátěr sice sprejerům nezabrání, aby zeď znečistili – to dokáže jenom vaše ochranka nebo policie – jeho výhody ale spočívají někde jinde. Zeď ošetřená tímto přípravkem totiž odolává nečistotám, takže se na ní bude sprejerům hůře kreslit. A pokud vaši nemovitost přesto počmárají, čištění fasád od grafitti bude díky této ochranné vrstvě velmi rychlé, levné, bez námahy a poškození povrchu.

Ochrana před plakáty

Lepičům plakátů nátěr proti grafitti velmi znepříjemní „práci“. Když ho nanesete na zeď, vytvoří se na ní nepřilnavý povrch, na který půjde nechtěná reklama nalepit jen velmi obtížně. Pokud by se to vandalům přesto podařilo, plakáty a zbytky lepidel rychle, levně a bez námahy vyčistí náš odstraňovač.

Další výhody antigraffiti nátěrů

  • Odpuzují vlhkost a díky tomu fungují i jako prevence před prasklinkami a plísněmi.
  • Chrání proti mechům a řasám.
  • Na zdi vydrží dlouho – 5 a více let.

V sortimentu máme různé antigrafitti přípravky. Podívejte se na nabídku níže, nebo nás rovnou kontaktujte – sdělte nám, jakou plochu potřebujete ochránit, a my pro vás vybereme zboží, které bude pro vaše potřeby nejlepší.

POPTAT ANGIGRAFITTI NÁTĚR


Parametrické vyhledávání

Zobrazeny 2 položky
  • IG 110

    OCHRANA PROTI GRAFFITI A TAGŮM, SEMI-PERMANENTNÍ OCHRANA, MINERÁLNÍCH POVRCHŮ PROTI VODĚ


  • IG 115

    OCHRANA PROTI GRAFFITI A TAGŮM, ŠPÍNĚ A ZNEČIŠTĚNÍ, SEMI-PERMANENTNÍ OCHRANA MINERÁLNÍCH POVRCHŮ PROTI VODĚ


Zobrazeny 2 položky