Facebook - CZ Facebook - IT
IMPAGUARD
nano produkty od výrobce
Česky English Slovensky

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Nanoprodukty > Neutralizátor prachu

Neutralizátor prachu

Nano neutralizátory pachů jsou unikátní v tom, že zápach nepřekrývají, ale zničí ho. Dokáží totiž rozložit molekuly pachu, který následkem toho úplně zmizí a nahradí ho příjemná jemná vůně. Tohoto efektu využijete na různých místech a v rozmanitých situacích.

Kde pomůže neutralizátor zápachu

na oděvech a obuvi

Ne v každé firmě je možné každodenní čištění nebo praní pracovních oděvů a ty pak mohou být cítit od potu, výparů z vaření, nikotinu a dalších pachů. Levným a rychlým řešením je neutralizátor pachu určený na textil, který jednoduše nastříkáte na oděv. Přípravek nezanechává skvrny a bez obav ho můžete použít na všechny druhy textilií včetně funkčního oblečení. Pomůže i těm, co marně řeší, jak odstranit zápach z bot, ať už pracovních, sportovních nebo lyžařských. Dá se nastříkat i do bruslí.

v interiérech

Pohlcovač zápachu určený do místností se využívá hlavně v průmyslových provozech, kde jsou cítit barvy, ředidla, lepidla, plyny, odpady apod. Sáhnete po něm ale i v situaci, kdy se bez úspěchu snažíte vyvětrat zápach po cigaretovém kouři. Tento nano sprej stačí nastříkat na savý materiál, jako je papír nebo tkanina, položit co nejblíže ke zdroji zápachu a nechat pracovat.

v klimatizaci

Neutralizátor pachu pomůže také v případě, kdy je cítit zápach z klimatizace – přípravek je určený do klimatizací vybavených systémem přisávání vzduchu.

Nabízíme několik různých neutralizátorů zápachu – podívejte se níže na přehled produktů anebo nás rovnou kontaktujte. Sdělíte nám, jaký pach vás obtěžuje, a my vám doporučíme vhodný přípravek.

POPTAT NEUTRALIZÁTOR PACHU