Česky English Slovensky

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Nanoprodukty > Antigraffiti systém

Antigraffiti systém

Hledáte produkt, který odstraní graffiti na Vašem majetku či chcete svůj majetek ochránit před sprejery? Hned pod rozdělením produktů jsme pro Vás připravili tip na nejpoužívanější odstraňovač graffiti a antigraffiti ochrany.


Odstranění graffiti a následná ochrana před graffiti

 

Stala se vaše fasáda plátnem pro dílka neobratného sprejera? Podepsal se na ní teenager tlustou fixou? Soucítíme s vámi! Je dobré si zachovat chladnou hlavu a co nejrychleji reagovat. Čím dříve spreje odstraníte, tím méně budou zažrané do fasády. S tím Vám pomůže speciální čistič Impaguard 112, který pošle nevyžádané malůvky i čmáranice do zapomnění. Důležité je, že je odstraní beze zbytku, nezůstane po nich žádný flek.

 

Čerstvě zhotovená omítka je pro sprejera jako magnet. Chcete každou noc hlídkovat či instalovat kameru? Máme pro Vás jednodušší řešení v podobě antigraffiti ochrany - produktu Impaguard 150. Při nástřiku barvy na takto ošetřenou plochu dochází k jejímu stékání, což sprejera pochopitelně odradí a jde o dům dál. Zbytky barvy lze pak odstranit velmi snadno a povrch zůstane neporušený. Investice, kterou vynaložíte do ochrany, je několikrát nižší než možné škody napáchané sprejery. Bonusem této antigraffiti ochrany je i to, že povrch chrání také před znečištěním, biofilmem, vodou, UV zářením a polepováním plakátů. Navíc stačí pro odstranění graffiti, barev, laků, inkoustů a lepidel použít tlakovou vodu (max. do 100barů) a ochranný film zůstává i po několikanásobných (až 20-ti) odstraněních neporušen.

 

Naše produkty odstraňují graffiti i z historických a památkově chráněných povrchů, což svědčí nejen o jejich účinnosti, ale i bezpečnosti použití na různých typech povrchů. Na ochranu před graffiti na památkově chráněných površích je určen produkt Impaguard 335, ke kterému máme atest Akademie věd.

Představili jsme Vám nejpoužívanější odstraňovač graffiti a antigraffiti ochranu. Samozřejmě máme větší výběr těchto produktů a rádi Vám poradíme s výběrem dle typu povrchu. V případě, že si na odstranění graffiti či na aplikaci antigraffiti ochrany netroufnete sami, doporučíme Vám naši aplikační firmu.