Česky English Slovensky

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Náš příběh

Náš příběh

Vše začalo v roce 1992, kdy jsme založili obchodní firmu. V roce 1993 jsme začali dodávat na český trh výrobky průmyslové chemie. Díky vysokým poptávkám a prodeji jsme začali sami s jejich výrobou a kompletací.

Jelikož je vývoj produktů naší vášní, neustále se zdokonalujeme a dnes jsme leaderem na trhu s jednou z nejširších nabídek lepidel, tmelů, maziv, olejů, čističů a vodných odmašťovačů. Máme vlastní registrované značky IMPACT ADHESIVE, IMPASOL, IMPACLEANER AQUA, SILAX a další.

Neustále vyvíjíme nové bezpečné produkty, které jsou nehořlavé, nezapáchající, snadno biologicky odbouratelné, bezpečné pro životní prostředí a pro člověka při práci s nimi.

Eko náš příběh

Uvádíme na trh produkty s minimálním VOC (těkavý organický uhlík). Rozšiřujeme užitné vlastnosti stávajících produktů o moderní funkce jako jsou ANTIFOG, RETRAKCE VODY A FILMOTVORNÁ OCHRANA.

Pokořili jsme desítky let zažité názory, že není bezpečná náhrada acetonu, benzínu a lihu. Mezi naše produkty patří například nezapáchající bezpečná náhrada za aceton s rozšířením na polyuretany – IMPASOL ARED, absolutně bezpečná náhrada za benzínový čistič – IMPASOL GREEN a absolutně bezpečná náhrada za isopropylalkohol – IMPASOL HCA IPA.

Dokázali jsme vyvinout produkt GCA ANTIVIR, antibakteriální a antivirový nanopolymer pro dezinfekční ochranu 24hod/120dní, na což máme kompletní atesty EU. 

Nanotechnologií se zabýváme od roku 2012, kdy jsme postupně začali vyvíjet a vyrábět nanopolymery. Jsme výrobci nanopolymerů s využitím v lodním průmyslu /divize NANOSHARK/, automobilovém průmyslu /divize IMPASHIELD/, stavebnictví a průmyslu /divize IMPAGUARD/.

Náš příběh

Na těchto stránkách se dozvíte více o naší divizi Impaguard - nano ochranách a čistících prostředcích pro obecné, ale i velmi speciální použití. Během našeho dlouholetého vývoje jsme měli možnost vyzkoušet spoustu čistících produktů na různé povrchy a různé druhy nečistot. Dnes již přesně víme, který produkt zvolit na daný typ povrchu a druh znečištění.

Jelikož je důležité povrch také ochránit, vyvinuli jsme nano ochrany, které se postarají o perfektní vzhled a dlouhodobou životnost všech povrchů. Naše produkty jsou tím pravým řešením, protože nejenže dokáží vyčistit a ochránit všechny typy povrchů, od fasád, střech, dlažby, dřeva, kovů, skla, plastů až po obuv a textil, ale ušetří Vám čas a peníze, zvýší Vaši bezpečnost a navíc uleví životnímu prostředí. 

Stále pracujeme na tom, aby každý zákazník dostal přesně to, co potřebuje. Nikdo nezná naše produkty lépe než my, jelikož jejich výroba je v našich rukou od počátku do konce. Pokud v naší nabídce nenajdete produkt podle Vašich představ, nezoufejte. Stačí se nám ozvat a společně najdeme řešení. 

Děkujeme vám, že můžeme pokračovat v tom, co nás baví a dává smysl, ve vyvíjení nových produktů. Díky vám, našim zákazníkům, se z dávného koníčku stala profesionální a důkladná práce.

Více o naší firmě se můžete dozvědět z rozhovoru zde, který poskytl Michal Founě, technický ředitel firmy, redakci BusinessInfo

Kolektiv HF Servis s. r. o.