Česky English Slovensky

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Nanoprodukty > Protiskluzová ochrana dlaždic, kamene, PVC a plovoucích podlah

Protiskluzová ochrana dlaždic, kamene, PVC a plovoucích podlah

Kluzká podlaha je jednou z deseti nejčastějších příčin úrazů. Nechcete riskovat, že dojde ke zranění? Nezajišťuje vaše podlaha požadovanou bezpečnost? V tom případě vám nabízíme kvalitní protiskluzové úpravy, které zabraňují uklouznutí a následnému úrazu. Hned pod rozdělením produktů se dozvíte více.


Jak zabránit uklouznutí na dlaždicích, vinylových, plovoucích, PVC podlahách, linech, WPC površích, ale např. i venkovní dlažbě, schodištích a chodnících?
Mezi nejvyhledávanější druhy podlahových krytin patří dlažba a to jak do interiéru, tak do exteriéru. Bohužel je ale náchylná k uklouznutí, zejména pokud má hladký povrch a je mokrá. Naštěstí jde ale riziku uklouznutí na dlažbě zabránit velmi snadno a na dlouhou dobu.


Naše preventivní protiskluzová ochrana Impaguard 992, s atesty TZUS, je určena na kluzké plochy, jako jsou dlaždice, kamenina, žula, keramika, glazura, barvy, kde vytvoří na povrchu odolnou protiskluzovou vrstvu. Funguje na bázi vysoce odolného protiskluzového polymeru a podtlaku při došlapu. Aplikace je velmi jednoduchá a zabere minimum času. Vrstva je okem neviditelná, nemění tedy vzhled povrchu. Kromě toho, že vytvoří protiskluzový povrch, snižuje také přilnavost nečistot, zabraňuje usazování vodní rzi, minerálních a vápenatých usazenin a minimalizuje vznik plísní, řas, atd. Produkt zaručuje dlouhou odolnost této úpravy, takže na vybraném povrchu bude spolehlivě sloužit několik let. Kde je možno protiskluzovou ochranu využít? V interiéru, jako např. v kuchyních, koupelnách, sprchách, v domovech důchodců, v okolí bazénu, na veřejných prostranstvích, na chodnících, schodištích a všude tam, kde to klouže a hrozí riziko pádu a následného úrazu.


Protiskluzovou ochranu s mokrým efektem poskytuje produkt Impaguard 993, který vytvoří metalický matný lesk. Tento produkt je ideální na žulové, mramorové, kameninové, keramické a glazované povrchy.


Pokud hledáte protiskluzovou úpravu na vinylovou, plovoucí, PVC, dřevěnou lakovanou podlahu, lino, WPC povrch či lino, zde doporučujeme protiskluzovou ochranu Impaguard 886. Nejenže chrání před uklouznutím, ale navíc povrch vyživuje a chrání proti následnému znečištění, otiskům bot, zašlapání a přilepení nečistot, usazování minerálních a vápenatých povlaků a vodní rzi.