Česky English Slovensky

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Nanoprodukty > Speciální čističe a ochrany skla

Speciální čističe a ochrany skla

Marně hledáte ekologické, bezpečné a zároveň kvalitní čistící produkty na skleněné plochy s protizamlžujícím efektem a retrakcí vody či ochranu skla, keramiky, porcelánu nebo mramoru  proti vodě, mastnotě, znečištění, usazování minerálních a vápenatých povrchů a vodní rzi? Nebo řešíte, jak ochránit solární, fotovoltaické panely či skleněné fasády před vodou, mastnotou, prachem a dalším znečištěním? Na vše máme pro Vás řešení. Hned pod rozdělením produktů jsme pro Vás připravili výčet nejprodávanějších produktů, abyste se snáze zorientovali.


Jak na čištění a ochranu skleněných povrchů?

V moderních domácnostech se poslední dobou sklo velmi rozmohlo. Najdete ho všude a je potřeba se o něj starat, aby bylo pořád krásně lesklé. S našimi kvalitními produkty není jeho údržba náročná a navíc používáním našich produktů chráníte životní prostředí, jelikož jsou bezpečné, neobsahují žádné karcinogenní ani toxické látky. Díky jejich vlastnosti snadného čištění již nebudete potřebovat žádnou agresivní chemii a životnost ošetřených povrchů se výrazně prodlouží.

Pokud bojujete neustále se zamlžováním zrcadel v koupelně, můžeme Vám doporučit náš přípravek Impaguard 551, ochranný čistič skel s protizamlžujícím efektem. Kromě toho, že chrání před zamlžováním, zabraňuje také znečištění a usazování vápenatých a minerálních povlaků. Následné čištění Vám zabere mnohem méně času a půjde to velmi snadno. Kromě zrcadel můžete takto ochránit např. čidla, snímací zařízení, foto a video průzory, displeje, mobilní telefony, monitory, brýle, atd.

Silnější variantou je produkt Impaguard 538, který si skvěle poradí i s pořádně usazenou špínou a mastnotou a  to bez použití vody. Doporučujeme ho na skleněné, sklokeramické povrchy, zrcadla, čidla, displeje, mobilní telefony, atd.

Pyšníte se svojí koupelnou, ale celkový dojem kazí zaschlé kapky tvrdé vody na dveřích sprchového koutu? Boj s nimi není jednoduchý, neustálé mytí a leštění… Vodní kámen dokáže vytvořit nehezké mapy, které se objevují i po setření a přeleštění. Na toto máme řešení v podobě produktu IG 555, dlouhodobé voděodolné nano ochraně skla. Na skle vytvoří vrstvu z nanočástic, která jednak zabrání usazení vodního kamene /nevzhledných zaschlých kapek/, vodní rzi, ale bude kromě vodních kapek odpuzovat i mastnotu a vytvářet antibakteriální protředí, jelikož se bakterie na takto ošetřeném povrchu nebudou mít kde uchytit. Voda bude jednoduše stékat pryč i s nečistotami. Pokud Váš sprchový kout takto neošetříte, nezbyde Vám nic jiného, než po každém sprchování stírat a stírat.. Tímto produktem můžete ochránit také zrcadla, další skleněné plochy, umyvadla, obklady a dlažby.

Rostoucí ceny energií zapříčinily obrovský zájem o fotovoltaiky. Není divu, tento krok podporuje energetickou soběstačnost a nezávislost. Pro správný výkon panelů je ale nutné povrch čistit, jelikož znečištění snižuje výkon a tím i výnos z investice již v prvním roce užívání. Víte ale, že  výkon solárních a fotovoltaických panelů můžete zvýšit tím, když je ochráníte? Přímo na solární a fotovoltaické panely a další skleněné povrchy jsme vyrobili produkt Impaguard 556 Nanoceram, který tyto povrchy ochrání proti vodě, olejům, polétavému prachu a písku, pylu, znečištění z ovzduší, mastnému dopravnímu filmu, znečištění od ptáků a hmyzu, usazování minerálních povlaků a UV záření. Díky této neviditelné nano vrstvě se veškeré nečistoty za deště nabalí na kuličky vody, stečou pryč a  výkon solárních i fotovoltaických panelů se výrazně zvýší. Keramický povlak má tvrdost 9H, což znamená, že nabízí otěruodolnou ochranu a zároveň umožňuje průchod 100% světla. Odolává vysokým teplotám i náhlým změnám teplot, zpevní povrch, který je odolný vůči oděru a povětrnostní abrazi a tím výrazně prodlužuje životnost panelů. Výrazně usnadňuje následné čištění bez používání nebezpečných chemikálií. Jedno ošetření poskytne samočistící schopnost až na 5 let.

Podrobnější informace ke zmíněným produktům a produktům dalším najdete v rozdělovníku výše.