Česky English Slovensky

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Nanoprodukty > Speciální odrezovače a ochrany proti rzi

Speciální odrezovače a ochrany proti rzi

Hledáte bezpečné kvalitní produkty na odstranění rzi nebo produkty zajišťující ochranu proti korozi? V naší nabídce naleznete kromě antikorozivních ochran a pasivací rzi také konvertor rzi 3v1, transformátor rzi, konzervační oleje a vosky s pružnou ochranou, světlou zinkovou galvanizaci za studena a dokonce odmašťovací fosfátový primer pro mokré pískování kovů. Níže pod rozdělením produktů jsme připravili základní přehled pro snazší orientaci.


Bezpečné produkty na odstranění rzi a ochranu proti korozi

 

Rez není určitě nic, po čem toužíte. Najdeme ji v dílnách, v garážích, ve výrobních halách, na konstrukcích, karoseriích, podvozcích aut, součástkách, prostě všude kolem nás. Oxidací železa dochází až k úplnému rozpadu kovového předmětu. Odstraňování koroze není vůbec jednoduché, ale naše produkty umí rez zastavit a přeměnit a navíc povrchy před korozí ochránit.

S naším produktem Impaclean Aqua C 316 povrch odmastíte, korozi jednoduše zastavíte a zároveň vytvoříte ochranný bezoplachový fosfátový povlak a to vše v jednom kroku. Je tedy ideální k odmaštění a zároveň svojí pasivací rzi a fosfatizací zajistí prodloužení antikorozivní životnosti povrchu. Může se použít i jako Primer na čerstvě pozinkovaných kovových površích před použitím barev, není již nutno používat reakční barvy. Je vhodný na ocelové střechy, kovové konstrukce, opláštění a skelety, různé průmyslové díly, ale i na podvozky a karosérie aut. Aplikace pomocí wap systému nebo vysoko/středotlakým stříkáním poskytuje výrazně rychlejší, levnější a účinnější ochranu než klasické obroušení rzi a natření základní barvou. Navíc je bezpečný, nahrazuje karcinogenní, žíravé a zdraví škodlivé produkty.

Další produkt HCA-C má podobné vlastnosti jako produkt Impaclean Aqua C 316 s tím rozdílem, že má vyšší odmašťovací schopnost /odmastí i silikonové emulze/, má rychlý odpar, aplikace je možná i za studena a je určen pro menší plochy. Jedná se o zcela bezpečný produkt bez CLP symbolů!

Produkt Impaclean Aqua C 320 je naprosto jedinečný produkt, který rozšiřuje možnosti mokrého pískování. Nevýhodou suchého pískování je veliká prašnost a nevýhodou mokrého pískování je to, že povrch chytá bleskovou korozi. To však odpadá s naším produktem Impaclean Aqua C 320, který v jednom kroku upraví povrchovou energii, odmastí a hlavně okamžitě fosfatizuje a pasivuje rez. Na povrchu se tedy vytvoří fosfatizační povlak, který povrch chrání před korozí a současně dochází ke zvýšení přilnavosti barev. Používá se do přisávání vysokotlakých pískovacích zařízení.

Dalšími produkty jsou KXTR a KXKR. Jaký je mezi nimi rozdíl?

KXTR je hloubkový odrezovač s optickou kontrolou, kdy se rez promění na odolný černý polymer. Chrání povrch před znečištěním a rzí a prodlužuje životnost povrchu. Určen pro následnou úpravu barvami. Vhodný pro slabě a středně silně zkorodované povrchy. KXKR je odrezovač, ochrana a základní polymerová barva v jednom. Na rozdíl od konkurenčních výrobků, kdy vytvrzení trvá 24-48 hodin, KXKR přemění rez na extra odolnou černou polymerní barvu již během 15 minut. Povrch se stává odolným proti zaprášení a již po dvou hodinách lze aplikovat barvu. Dlouhodobě chrání před znečištěním a rzí, určen na silně zkorodované povrchy.

V nabídce máme také konzervační oleje a vosky k zakonzervování kovových dílů při skladování.

KX3 je základní konzervační olej s krátkodobou až střednědobou ochranou, s vynikající přilnavostí na kovy.

KX10 je konzervační olej s voskovou bází - odolnost v solné komoře – přes 720h bez koroze.

KX100 je speciální konzervační vosk , extra přilnavý na svislých plochách. Odolnost v solné komoře – přes 1056h bez koroze. Trvale odolný i slané vodě, je tedy ideální jako ochrana při transportu lodí přes oceány.

Posledním produktem je ZN METAL, světlá zinková galvanizace za studena. Je ideální prevencí proti korozi i oxidaci. Určen speciálně do vysokoteplotních prostředí, odolává bez degradace teplotám do +550°C. Na povrchu vytvoří kovovou vrstvu, přetíratelnou všemi barvami. Výhodou je jednoduchá aplikace z aerosolu.